AMEREX

O NÁS

Společnost Amerex Praha spol. s r.o. náleží k mezinárodnímu sdružení firem Amerex International Group.
Amerex International Group je společenství tří samostatných firem, jejichž prostřednictvím se přípravky a biotechnologie používají ve Španělsku, Portugalsku, Argentině, Chile, Uruguayi, Bolívii, Brazílii, České republice, Slovenské republice, Bulharsku.

Amerex Praha spol. s r.o. byla založena roku 1992. Od založení vlastníme výhradní právo na prodej přírodních ingrediencí a biotechnologií včetně aplikace technologie a odborných konzultací o aplikaci našich přípravků pro potravinářskou technologii. Všechny námi dodávané a vyráběné výrobky splňují normy EU, CZ a jsou schváleny k prodeji.

Naše poslání je prostřednictvím dovedností a vstřícnosti našich zaměstnanců na vybraných trzích vynikat kvalitou výrobků, technickou kreativitou a službami pro Vás. Zavazujeme se k nejvyšším standardům etického chování a plnění našich povinností vůči zákazníkům.

S rostoucím spotřebitelským povědomím o bezpečnosti potravin, je nezbytným předpokladem výroba kvalitních výrobků z dostupných surovin, které jsou produkovány na základě nejpřísnějších procesů výroby a ohleduplně k životnímu prostředí.

Součástí našich služeb jsou komplexní a integrovaná řešení pro potravinářský průmysl po celé střední Evropě.

Máte li zájem o jakékoli další informace ozvěte se nám.

Věříme, že při použití našich přípravků dosáhnete nejvyšší možné kvality a údržnosti Vašich výrobků.

^